Andrzej Caruk Cup Wyniki

Andrzej Caruk Cup Wyniki

 Andrzej Caruk Cup za nami ! W turnieju wzięło w sumie udział ponad 60 uczestników! 

 
W kategorii dzieci zwyciężyli Mikołaj Owramko oraz Jan Pery! W singlu doroslych ponownie na najwyższym stopniu podium stanął Maciej Sikora a debel doroslych zakończył się zwycięstwem pary Marek Antiszko oraz Paweł Kowalczyk, którzy będą mieli okazji spróbować swoich sił z Klaudią Jans Ignacik! 
 
Przez te dwa dni przez nasze korty przewinęło się ponad 100 osób, wszystkim uczestnikom, rodzicom i gościom dziękuję za przybycie i kibicowanie! 
 
Dziękujemy także naszym sponsorom: Sushi Wesoła , Gabinet dermatologii oraz medycyny estetycznej La Beaute, Szkoła muzyczna Yamaha, Serwis Rakiet, Olton English School, Pizza Radości, Posiadufka, Spinnex, Fryzjer Margot, Piotr Zeszuta, Footbalance, Dehnel, Szkoła i Księgarnia Języka Rosyjskiego Owramko.
 
Wyniki:
 
Singiel
I miejsce Maciej Sikora II miejsce Michał Stosio III miejsce Andrzej Danilczyk oraz Robert Wysocki
 
Debel 
I miejsce Marek Antiszko i Paweł Kowalczyk II miejsce Iwona Zdanowicz i Beata Kowalczyk III miejsce Michał Dec i Marek Wandas oraz Sławek Rendecki i Adam Mazurkiewicz
 
Debel Dzieci
I miejsce Jan Pery i Mikołaj Owramko II miejsce Marika i Laura Caruk III miejsce Basia i Zosia Zdanowicz oraz Ksawery Niewiadomy i Ignacy Mikołajczyk