Info turniejowe!

!Info turniejowe!

???? Karol Żuber wywalczył 2️⃣medale w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego U18???? Srebro????w singlu oraz złoto????w deblu w parze z Mikołajem Tomczykowskim (SPORTEUM tennis&ski)!
???? Janek Caruk zdobył złoto???? w deblu w parze z Janem Pałachą (WTS Orzeł) w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym U14
???? Laura Caruk w parze z Zuzanną Stryjek (Morelowa Tennis Club) wywalczyła brązowy medal????w deblu w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego U16
???? Maks Górski & Oskar Wielgus (BKT Advantage) stanęli na III stopniu podium???? w deblu w Turnieju Skrzatów Cykl Polska – Czechy
???? Mamy również medal w Turnieju Tenis10 Staś Caruk zdobył złoto???? w singlu w kategorii pomarańczowej!
???? Warto również wspomnieć o Turnieju TENES  Mikst Cup, w którym wzięła udział para breakowych zawodników Laura Caruk i Maks Górski zdobywając srebrny medal w grze mikstowej!