Lejdis Cup 2016 już za nami

Lejdis Cup 2016 już za nami

  W ostatnią niedziele w naszym klubie odbył się Lejdis Cup. Udział wzięło aż dziewięć zawodniczek, które rywalizowały w dwóch grupach, z których wyłonione zostały półfinalistki. Poziom turnieju był bardzo wyrównany a mecze grupowe obfitowały w tiebreaki oraz w długie zacięte gemy. W tym roku na najwyższym stopniu podiom stanęła Kasia Kowalczyk, wygrywając tym samym DWUDNIOWY POBYT w Mazurskim Raju na mazurach. Serdecznie gratulujemy. Drugie miejsce zajęła Dominika Cieśluk, która mimo porażki w swoim pierwszym meczu, nie poddała się i dotarła aż do finału. Trzecie miejsce zajęły Magdalena Szponar oraz Ewa Molicka. Obie zawodniczki debiutowały w naszym turnieju dlatego tym bardziej gratulujemy świetnego rezultatu.

 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział, walkę i emocje. Całym zawodom towarzyszyła fantastyczna atmosfera współpracy i zabawy, czego dowodem jest pozostanie większości zawodniczek aż do samego końca turnieju, po to tylko aby dopingować koleżankom.
Serdecznie dziękujemy sponsorom, bez wsparcia których impreza nie byłaby tak okazała. Podczas tegorocznego Lejdis Cup wsparli nas Hotel Mazurski Raj, Gabinet dermatologi I medycyny estetycznej "La beauté" dr nauk medycznych Marka Antiszko, Sushi Wesoła, Szłam i Wałek, Profesjonalny Makijaż Małgorzata Snowacka oraz Serwis Rakiet! Wszystkim sponsorom dziękujęmy za wsparcie i współpracę oraz zachęcamy do dalszego współdziałania!
 
Zapraszamy na kolejne turnieje ! MENS CUP już wkrótce.

AM