IX turniej o puchar burmistrza Rembertowa JUŻ ZA NAMI

IX turniej o puchar burmistrza Rembertowa JUŻ ZA NAMI

 IX Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów już przeszedł do historii.

Turniej odbył 15-16.09.2012 się na kortach w Rembertowie przy ul. Strażackiej 121. Mimo nie najpiękniejszej pogody zjawiło się ok 100osób, w tym ok 40 dzieci biorących udział w turnieju oraz ich równie przejętych, jak one same, rodziców.

 

Turniej został rozegrany w 5 kategoriach:

Pierwsza kategoria to maluszki rocznik 2006 i młodsi. Przygotowaliśmy dla nich Talentiade. Po 6-ciu tenisowo-sprawnościowych konkurencjach pierwsze miejsce zajęła Karolinka Szmyd,  drugie miejsce zajął Łukasz Buśko, a trzecie eks zekwo zajęli Janek Pery i Karol Ruszkowski.

Druga kategoria to roczniki 2005-2004. Gra odbywała się na minisiatce, piłki miniTecnifibre. 1miejsce dla Mariki Caruk, 2miejsce dla Zuzi Szmyd, 3miejsce Kuba Stefaniuk oraz Piotr Małkowski.

Trzecia kategoria 2003-2002. Tutaj również turniej był rozgrywany na połowie kortu przez minisiatkę (6m). 1miejsce Klara Twardowska, 2miejsce Kasia Hladyk, 3miejsce Ania Iwanicka oraz Małgosia Kalinowska.

Czwarta kategoria to dziewczyny 2001 i starsze. Mecze rozgrywane na pełnym korcie, twardymi piłkami. 1miejsce dla Karoliny Sobczak, 2miejsce dla Emki Ciok, 3miejsce Natalia Grabowska i Natalia Ciok.

Piąta i ostatnia kategoria to chłopaki 2001 i starsi. Także rozgrywka na pełnowymiarowym korcie.  1miejsce Bartek Kowalski, 2miejsce Krystian Magoś i 3miejsce Mateusz Dubak i Janek Gryglas

 

Na uroczystym otwarciu była Pani Burmistrz, która oficjalnie otworzyła turniej, mówiąc że jest wielce zadowolona, że znów może uczestniczyć w tym wielkim pikniku tenisowym. Przypominamy że były dwa lata przerwy. Po przemowach i wspólnych zdjęciach organizatorzy zaprosili na wielki tort w kształcie kortu tenisowego, którego wykonawcą i sponsorem była Cukiernia Ryszarda Radzikowskiego. A potem dalej to gry i rywalizacji.

 

Cały turniej był finansowany przez Urząd Dzielnicy Rembertów oraz UKT Rembertów. Organizatorami byli UKT Rembertów przy współpracy KT Break.

 

Chcieliśmy zwrócić uwagę na fakt, że osoby prowadzące zajęcia pracowały w ramach wolontariuszu.

Wszystko za uśmiech Waszych pociech.

 

Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom oraz mały upominek. Pierwsze, drugie i dwa trzecie miejsce otrzymało puchary, dyplomy i nagrody, których ilość ciężko było utrzymać w obu rękach.

Jeszcze raz dziękujemy za to że jesteście z nami i gratulujemy wygranym.

UKT Rembertów