Mistrzostwa Juniorów

Jeden z ostatnich turniejów regionalnych w sezonie letnim, Mistrzostwa Warszawy juniorów, okazał się bardzo udany dla naszych zawodniczek, Aleksandry Olszewskiej i Moniki Chojnickej. Ola, zdobyła złoty medal w turnieju singlowym, pokonując kolejno; Joannę  Grzegrzółkę 7:5 6:1, Olgę Magierę 6:4 6:4, Zofię Piórkowską 6:1 6:2 a w finale Magdalenę Sawicką 6:3 1:6 6:0!!! W grze powójnej, nasze zawodniczki grały ze sobą pierwszy raz, w oficjalnym turnieju, jednak nie było tego widać na korcie, zdobyły ostatecznie srebrny medal, wygrywając z Martą Ruszczyńską i Olgą Magierą 1:6 7:5 10:3. W finale zawodniczki KT Break uległy, po zaciętej walce Joannie Grzegrzółce i Zofii Piórkowskiej 2:6 1:6. Gratulujemy zdobytych medali!!! mc