VI Turniej o Puchar Andrzeja Caruka

VI Turniej o Puchar Andrzeja Caruka za nami! Wyjątkowy bo tego dnia trener Andrzej świętował 70 urodziny i 50 lat działalności tenisowej. Z tej okazji KT Break zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele PZT, WMZT i PSTT. Były gratulacje, miłe słowa i upominki. Wyjątkowy też ze względu na ilość zgłoszonych par oraz poziom gry zawodników.
Główną nagrodę czyli weekend w Ostoja Sport Resort oraz największy puchar zdobyli Mateusz Lipiński i Tomasz Kizler, obrońcy tytułu z roku 2017. W emocjonującym finale pokonali parę Magda Kotulska i Paweł Malendowicz . Trzecie miejsce zajęli: Magda Ptak Maciek Sypniewski i Piotr Waraksa Jakub Wojciechowski.
Dzieciaki tego dnia również walczyły na korcie o puchary. W kategorii do lat 10 zwycięzcami zostali Łukasz Maliszewski i Kuba Gotkiewicz, srebro przypadło Tymonowi Kowalczykowi i Mikołajowi Karpińskiemu. W deblu do lat 14 triumfowali Mikołaj Owramko i Antek Szyszkowski, którzy wygrali w finale z Kubą Walewskim i Jankiem Mazurkiewiczem.
Gratulacje dla wszystkich tenisistów!
Podziękowania dla sponsorów nagród : Ostoja Sport Resort, Sushi Wesoła, Andrzej Caruk, pan Owramko, Enpap.