Turniej pod choinkę – podsumowanie

Turniej pod choinkę rozstrzygnięty?❄️
W weekend w Break-u odbył się turniej singlowy Grand Prix Warszawy rangi 3 w którym uczestniczyło 32 zawodników w kategorii Open i 18 zawodniczek w kategorii singiel kobiet.
? U mężczyzn, którzy rywalizację rozpoczęli już w sobotę, główna nagrodę w postaci weekendu w Ośrodku Wypoczynkowym Wądzyń wywalczył Piotr Kroczewski wygrywając w zaciętym finale z Maćkiem Sikorą 2:4 4:1 7:5. Trzecie miejsce zdobyli: Michal Stosio i Zbigniew Krajewski.
? Wśród Pań najlepsza, po raz kolejny, była Dorota Pawłowska, która pokonała w finale obfitującym w długie, ciekawe wymiany, Magdę Kotulską 4:1 4:2. Na trzecim miejscu uplasowały się: Jaworska Monika i Kwiatkowska Patrycja.
❤️❄️ Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. Do zobaczenia na kolejnym turnieju w Break-u.