Serwis rakiet

Wymiana naciągu

Naciąganie rakiet to nasza pasja.
Zajmujemy się wymianą naciągów już od wielu lat.

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami:

 • współpracą z Mistrzami i Mistrzyniami Polski,
 • tempem wymiany naciągu równym tempu na turniejach wielkoszlemowych,
 • naukami pobranymi od string men-ów na Roland Garros

Nasza oferta:

 • Wymiana naciągu w rakiecie tenisowej i do squasha

  Dysponujemy najprecyzyjniejszą i uważaną za jedną z najlepszych maszyn do naciągania rakiet na świecie – Babolat EXPERT Dual. Była to oficjalna maszyna na turniejach Roland Garros oraz wielu innych. Wymieniamy naciągi w ekspresowym tempie. Średni czas oczekiwania na rakietę to ok 30min – oszczędzamy Twój czas. Można też umówić się na odbiór rakiety w dowolnym dniu tygodnia.

 • Tuning rakiet

  Według danych producentów tylko 2 na 10 rakiet schodzących z linii produkcyjnej są identyczne. Te różnice wynikają między innymi z grubości lakieru, czy materiału. My zadbamy o to by Twoje rakiety były identyczne. Dostosujemy parametry (waga, balans, swingweight) by były w każdej z Twych rakiet takie same. Ponadto dostosujemy parametry do Twoich wymagań. Zajmujemy się także pogrubianiem rączek, wymianą i naprawą grometów.

 • Dobór naciągu

  Naszym hasłem jest „The string is the engine”, ponieważ wiemy że dobór naciągu jest równie ważny co dobór rakiety. Oferujemy szeroki wybór naciągów oraz profesjonalną pomoc w ich doborze.

 

 • Pomiar naciągu na rakiecie

  Oferujemy darmową usługę pomiaru naciągu na rakiecie. Pomiaru dokonujemy bardzo precyzyjnym elektronicznym urządzeniem Gamma ATS ERT 300. Siła naciągu może dać przewagę w grze, ale także ją odebrać. Jeżeli siła naciągu spadnie o 10% – 20% w stosunku do początkowej wartości może to spowodować utratę kontroli nad piłką, ale co gorsza może wywołać przeciążenie stawu łokciowego. Dlatego też warto jest mierzyć siłę naciągu, a nie czekać do pęknięcia.

 • Sprzedaż sprzętu tenisowego

  Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów tenisowych, rakiet tenisowych oraz piłek. Prowadzimy także Komis Rakietowy, dlatego można zostawić u nas swoją starą rakietę na sprzedaż, a także kupić rakietę nową i używaną. Dzięki współpracy z wieloma producentami w Polsce i na świecie jesteśmy w stanie sprowadzić większość sprzętów tenisowych.

 • Testy rakiet

Posiadamy rakiety do testowania, które możesz wypróbować na kortach KT Break.

 

Nie pozwól by Twój naciąg był powodem, przez który musisz zakończyć swoją przygodę z tenisem. Odwiedź Serwis Rakiet i dobierz naciąg oraz siłę naprężenia dokładnie do siebie. Przyjdź i dowiedz się jak wiele zależy od naciągu. Mats Wilander powtarzał, że naciąg to połowa sukcesu, a my to wiemy.

„THE STRING IS THE ENGINE”

Cennik usług  

Dobór i rodzaje naciągów 

Cennik naciągów