NASI TRENERZY W TV

NASI TRENERZY W TV

 

Nasi trenerzy KT Break posiadają ogromną wiedzę w zakresie tenisa. Dlatego też naturalną rzeczą jest fakt, że są zapraszani do telewizji, by podzielić się swoim doświadczeniem.

 

 

 

 

 

 

Niedawno (29.01.2011r) mieliśmy możliwość obejrzenia i wysłuchania wywiadu, jaki telewizja ORANGE Sport Info przeprowadziła z naszym trenerem Bolesławem Szmydem. Tematem wywiadu były „przyzwyczajenia i przesądy tenisistów”

poniżej link do wywiadu:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zeszłym sezonie wywiadu dla telewizji SUPERSTACJA udzielił nasz instruktor Paweł Caruk. Tematem wywiadu była „nauka tenisa w Warszawie”, natomiast trenerzy Andrzej Caruk i Michał Caruk wielokrotnie byli proszeni o udzielanie wywiadów do regionalnych 

 

telewizji 

na temat rozgrywek tenisowych prowadzonych w Warszawie. Ponadto w gazecie FRANCHISING przedstawiciele naszego klubu Andrzej Caruk, Michał Caruk i Michał Guziński opowiadali o „Rakietowym interesie”.

 

 

To tylko ostatnie dokonania telewizyjno – prasowe naszej kadry trenerów i instruktorów, a już niebawem następne. Życzymy sukcesów i powodzenia naszej kadrze.