Pierwsza edycja Pacific Break Challenge zakończona!

Pierwsza edycja Pacific Break Challenge zakończona!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w pierwszej edycji naszych tenisowych rozgrywek. Pierwsze dwa tygodnie czerwca były pełne emocjonujących spotkań na korcie, a ostatni, decydujący mecz rozegrany został w niedzielę o godz. 21. Najlepiej o skali tenisowej zajawki jaka wszystkich opanowała świadczy fakt, że przez ostatnie 4 miesiące rozegrano w ramach Challenge’u ponad 50 spotkań. Najbardziej cieszy nas to, że rywalizacja pomogła wszystkim zawodnikom w znaczącej poprawie swoich tenisowych umiejętności.

Zwycięzcami Pacific Break Challenge zostali:

Panie:

1. Małgosia P.

2. Justyna Twardowska

3. Sylwia Wojewódzka

Panowie:

1. Marcin Olton

2. Marek Antiszko

3. Marek Wandas

 

Dodatkowo w ostatnią niedzielę sezonu letniego rozegrany został turniej masters, w którym stawili się prawie wszyscy najlepsi zawodnicy Challenge’u. Podczas całodniowych rozgrywek, w całości ufundowanych przez KT Break, tenisiści i tenisistki rywalizowali w swoich grupach w systemie „każdy z każdym”.

Tym razem najlepsi okazali się:

Panie:

1. Justyna Twardowska

2. Małgosia P.

3. Monika Kazana

4. Sylwia Wojewódzka

5. Ewa Pawińska

Panowie:

1. Marcin Olton

2. Marek Wandas

3. Piotr Iwanicki

4. Marek Stupałkowski

Jako organizatorzy rozgrywek chcemy w tym miejscu serdecznie zaprosić na kolejną edycję Break Challenge, która startuje już we wrześniu 2015. Zapisy już rozpoczęte, a zniżka na wynajem kortów po zgłoszeniu będzie obowiązywać całe wakacje.

 

AG