Świder Trail Marathon

Świder Trail Marathon

Serdecznie zapraszamy do dalszych zapisów i uczestnictwa w 3 edycji Świder Trail Marathon, który odbędzie się tradycyjnie w trzecią sobotę lipca, 20-go.

Oferujemy biegi terenowe na kilku dystansach: maratonu – 42 km, półmaratonu – 21 km, biegi na dystansie 10 i 5 km; 1,5 km, oraz na pół kilometrowym dystansie dedykowanym dla najmłodszych. Trasa prowadzi wzdłuż malowniczych brzegów rzeki Świder, nieopodal Józefowa i Otwocka tuż u wrót aglomeracji warszawskiej.

Przypominamy że ŚTM to realizacja imprezy biegowej dla uczestników w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, w ciekawym i nieszablonowym otoczeniu wspaniałego Świdra, z możliwością wyboru tras o różnych trudnościach. Tym samym dajemy szansę spotkań i rywalizacji na wielu poziomach zaawansowania biegowego i możliwość aktywności towarzyskiej oraz aktywizacji całych rodzin.

Znana jest już lokalizacja biura i bazy imprezy, będzie się ono mieściło tak jak w 2012 roku, na terenie Ogniska Świder w Otwocku ul. Mickiewicza 43. Starty i Meta wszystkich tras będą się odbywały z terenu Ośrodka.

Informujemy że dysponujemy już dwoma głównymi nagrodami losowanymi wśród wszystkich zawodników którzy ukończą trasy o wartości 1 000 pln każda – bony zakupowe. Dodatkowo na 4 najdłuższych trasach ustanawiamy  nagrody finansowe dla zdobywcy pierwszego najlepszego czasu – szybszego od obowiązującego rekordu – szczegóły na stronie w stosownej zakładce.

Jest już też gotowy projekt medalu którym będą uhonorowani Wszyscy uczestnicy.

Wkrótce na stronie zawodów w zakładce opis tras, dostępne będą szczegóły dotyczące ich przebiegu. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące imprezy, zostaną podane w Komunikacie Technicznym który ukaże się na początku lipca, lub w miarę postępu prac organizacyjnych.

Zapraszamy serdecznie do udziału.  Informacje i zgłoszenia ze strony imprezy www.trailmarathon.pl  oraz bezpośrednio na  www.rejestracja.funexsports.pl