35 lat Tre Andre, ŚledzioBreak i turniej deblowy… hohoho

35 lat Tre Andre, ŚledzioBreak i turniej deblowy… hohoho

 

 

 

 

 

23.12.2012r. odbył się w Naszym Klubie tradycyjny ŚledzioBreak!

Tradycja ta sięga już wieeelu lat wstecz i nikt  z kadry trenerskiej nie wyobraża już sobie chyba  Świąt  bez tego miłego akcentu!?!

 

Uroczystą kolację rozpoczął senior Klubu Andrzej Caruk, który w tym roku obchodził 35 rocznicę pracy trenerskiej!!! Pan Andrzej został uhonorowany okolicznościową statuetką oraz najnowszą, wspaniałą książką dr Adama Królaka, z osobistą dedykacją autora dla szacownego jubilata! Do oficjalnych gratulacji i życzeń dołączyły się także m.in. takie osobistości świata tenisa jak;  Barbara Olsza, Elżbieta Ślesicka, Wojciech Andrzejewski, Mirosław Ginter, Jerzy Zieliński, Zbigniew Lutkowski, Paweł Kalinowski i wielu innych przyjaciół, trenerów, instruktorów i wychowanków Pana Andrzeja!!! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

Licząc od początków przygody z tenisem, to już blisko PÓŁ WIEKOWA TENISOWA TRADYCJA RODU CARUKÓW !!! WoW…

 

Po długich opowieściach z minionego wieku, o tematyce tenisowo – sportowo – towarzyskiej, które pochłoneły naszą młodszą część Drużyny Break, rozpoczęliśmy tradycyjną potyczkę deblową! 🙂 No i tutaj także tradycyjnie najlepszym zespołem okazali się trener Bolesław i trener Jędrek!!! Wrrrr.. aż włos się jeży, na samo wspomnienie… ale cóż może następnym razem uda się pokonać niepokonanych jak do tej pory Mistrzów Wawerskiego ŚledzioBreaka!?! 🙂 mc