Kolejny turniej tenis 10 zakończony sukcesem !

Kolejny turniej tenis 10 zakończony sukcesem !

 25 listopada odbył się drugi turniej z cyklu Winter Break Cup ! W turnieju uczestniczyło ponad 20 zawodniczek i zawodników z wielu różnych klubów. Tym razem swoją tenisową siłę pokazały dziewczynki wygrywając zarówno kategorie niebieską jak i czerwoną. Także w kategorii pomarańczowej na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka. Brawo dla dziewczyn i oby tak dalej ! Chłopcy tym razem musieli zadowolić się drugimi miejscami. Jedynie w kategorii pomarańczowej zwyciężył Adrian Smater jako jedyny chłopiec. 

Winter Break Cup II był także wyjątkowy z jeszcze jednego powodu ! Pierwszy raz odbyła się wewnętrzną kategoria klubu Break  Zielone Pomarańcze Breaka 🙂 Dodatkowo także rozegrany został pierwszy pojedynek deblowy tenis10 w ramach Winter Break Cup. Po zaciętym pojedynku Marika Caruk oraz Zuzia Szmyd zwyciężyły z Aleksandrą Brus i Magdą Czubkowską.

Wyniki wszystkich grup zamieszczamy poniżej.

Dziękujemy za liczną frekwencję i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach. Następny już w tą niedzielę 9 grudnia! To już ostatni z turniejów Winter Break Cup ! Gorąco zapraszamy do udziału. Zgłoszenia na adres mailowy minibreak@tenisbreak.pl lub pod nr. tel. 512 343 551 do tr. Andrzeja Morawskiego.

Wyniki:

Kategoria Niebieska

1 Marta Nadajewska

2 Adrian Pacan

3 Wojciech Guziński oraz Karolina Szmyd

4 Jan Pery oraz Karol Ruszkowski

5 Łukasz Buśko oraz Zosia Zdanowicz

Kategoria Czerwona

1 Marika Caruk

2 Bartosz Tomaszewski

3 Piotr Śmigielski oraz Nadia Rendecka

4 Basia Zdanowicz

5 Kuba Perekitko

6 Gabrysia Hołdys

Kategoria Pomarańczowa

1 Adrian Smater

2 Aleksandra Smater

3 Iga Susek oraz Kajetan Pacan

4 Zuzia Szmyd 

5 Jakub Stefaniuk oraz Paloma Fronc

Zielone Pomarańcze Breaka 

1 Zuzia Szmyd

2 Aleksandra Brus

3 Magda Czubkowska oraz Marika Caruk

 

 

 

Andrzej Morawski