Turniej ?PLNY LALA Break Cup

Turniej ?PLNY LALA Break Cup

Turniej ?PLNY LALA Break Cup

PLNY LALA rządziła na kortach KT Break

Dwanaście par mikstowych spotkało się w sobotnie popołudnie na naszych kortach, aby rywalizować w turnieju PLNY LALA Break Cup. W turnieju GPW, który miał rangę drugą grano w czterech grupach, z których do ćwierćfinałów awansowały po dwa najlepsze duety. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, a mianowicie duet Marika Caruk i Michał Caruk, którzy w drodze do zwycięstwa stracili tylko sześć gemów. Dzielnie w meczu o tytuł opór stawiała także para Małgorzata Kanabus/Marcin Żebrowski, która w drodze do finału straciła tylko gema więcej. Na najniższym miejscu podium wylądowali Sylwia Wilk oraz Piotr Waraksa, którzy musieli uznać wyższość duetu Kanabus/Żebrowski oraz Magda Kotulska i Piotr Smyrek, którzy próbowali zatrzymać gospodarzy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji walki o każdym punkt. Ogromnie dziękujemy sponsorowi firmie PLNY LALA za cenne nagrody oraz wspaniałą oprawę turnieju.

Zapraszamy na kolejne turnieje na kortach KT Break. Już niebawem Singiel Mężczyzn i Singiel Kobiet sponsorowany przez Ochnik Development.

?I miejsce – Marika Caruk, Michał Caruk
?II miejsce – Małgorzata Kanabus, Marcin Żebrowski
?III miejsce – Magda Kotulska, Piotr Smyrek oraz Sylwia Wilk, Piotr Waraksa

?PLNY LALA