TENNIS & FITNESS Da’VajTu

Wchodzimy z buta z nowym podejściem do fitnesu 🙂

Nasz autorski program jest specjalnie dostosowany do osób o każdym poziomie przygotowania fizycznego.

Tenis Fit: Zajęcia autorskie. Podstawą zajęć jest choreografia, oparta na odwzorowaniu ruchu na korcie. Trening jest zbudowany  na ćwiczeniach o wysokiej i średniej intensywności . Taka kombinacja pomaga w   poprawie kondycji, koordynacji  i wytrzymałości na korcie i poza nim. Trening z dedykacja dla miłośników tenisa oraz osób trenujących średniozaawansowanych.

SmartFit: Kompleksowe podejście w kwestii poprawy samopoczucia z przyjemnymi atutami w postaci wzmocnionych mięśni i lepszego zakresu ruchu w stawach.

Na zajęciach  czekają na Ciebie:

  • praca z oddechem, otwarciem klatki piersiowej ;
  • praca ze stopami, miednicą i kregosłupem
  • trening ciała w płaszczyźnie 3D na podstawie ćwiczeń z pilatesu.
    Trening przeznaczony dla osób o każdym poziomie zaawansowania.

Smart Fit -Junior: Zajęcia stworzone dla dzieci w wieku 10-14 lat, podczas,których młodsi zawodnicy uzyskają lepsza kontrole nad ruchem ciała oraz stabilizację sylwetki.

·Yogalates: Zajęcia autorskie,zbudowane na mieszance sekwencji power jogi i pilatesu Dzięki takiej kombinacji, w jednym treningu mieszczą się ćwiczenia wzmacniające mięsnię oraz  wysmuklające ciało. Trening przeznaczony dla osób o każdym poziomie zaawansowania

Cardio Tenis: Forma nauki tenisa polegająca na intensywnym wysiłku fizycznym typu cardio, uprawiana przy rytmicznej muzyce.

Różnice wiekowe nie mają większego znaczenia, tak samo jak poziom zaawansowania tenisowego/ przede wszystkim dobra zabawa 🙂

Koszt:

Zajęcia próbne 40
Pakiet 4 zajęcia 120
Pakiet 8 zajęć 220
Trening indywidualny Smartfit/Yogalates 130

Miejsce: Online  FB/ Instagram/ Zoom

Klub Tenisowy Break – sala/trawa

Info i zapisy:  574 085 973; davajtu@onet.pl

filmik promocyjny