Turniej Tenis 10

W dniach 21-22.04.2018 odbył się ostatni turniej z cyklu Winter Break Cup w kategorii zielonej. Wystartowało 15 dzieci  z dziesięciu klubów z Warszawy i Mazowsza. Ponieważ był to turniej zaliczany do cyklu jesienno zimowego, odbył się jeszcze w naszych dwóch pięknych balonach. Dzieciaki rozgrywały mecze  w grupach a ponieważ chłopców były trzy grupy wyłoniono 6 finalistów i dokończono turniej systemem pucharowym. Turniej tak wśród chłopców jak i dziewcząt ,zakończył się sukcesem zawodników naszego klubu KT Break. Wsród  dziewcząt po zaciętej walce zwyciężyła zawodniczka KT Break , Zuzia Zembrzuska  2miejsce zajęła Tosia Sójka z klubu Vamos a trzecie Sandra Knapik. Wsród chłopców pierwsze miejsce wywalczył z dużą przewagą nasz zawodnik Mikołaj Owramko pokonując w finale zawodnika klubu Tie Break, Igora Bednarczuka 4-2, 4-0. Trzecie miejsca zajęli zawodnicy Vamos TC ,Franek Ulatowski i Alex Mokatou-Tarazewicz, Zawodniczki i zawodnicy z czołowej czwórki u chłopców i dziewcząt otrzymali pamiątkowe dyplomy,  piękne statuetki i upominki. Turniej zakończyła sesja zdjęciowa i umówiliśmy się na kolejny turniej już z cyklu letniego w naszym klubie, na kortach otwartych.