Srebro w HMP dla Oli !!!

Aleksandra Olszewska znów na podium Mistrzostw Polski! Tym razem nasza zawodniczka, dotarła do finału Halowych Mistrzostw Polski kadetów, w grze podwójnej. Mistrzostwa odbyły się w Pabianicach, w terminie 16 – 22.01.2012r. Ola w parze z Pauliną Hełmecką (KS Grzegórzecki Kraków), pokonały kolejno; Wiktorię Nosek i Patrycję Polańską 7:6 (3) 6:7(2) 10:5, następnie w walce o półfinał,  paulinę Nowak i Patrycję Maślankę 6:4 7:6 (7). W meczu o finał MP, także nie obyło się bez zaciętego tiebreaka, a nawet dwóch (nr 5 i 6 w tym turnieju) i Nasza para pokonała Justynę Baran i Agatę Borgman 0:6 7:6 (4) 10:6! W finale, niestety zmęczenie dało się już we znaki i dziewczyny mimo zaciętej walki, przegrały z parą nr1, Zofią Stanisz i Martą Kowalską! Brawo Ola!!! Gratulujemy! mc